Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

 

 


 

 

pan-holy.jpg

PAN HOLÝ

1-2 roky, kříženec retrievera

Č.90/16

Pan Holý je hooodně živý :) Skáče jako na pérku,miluje běhání a procházky,neumí nic,ale rád se to naučí :) Má jen jednu vadu na kráse...do útulku přišel úplně vyholený,má drobné ranky a štípance...ale to se vše zahojí,zaroste a bude z něj fešák :)

zlato.jpg

ZLATO
kříženec, stáří 1 rok
č. 119/16

Veselý temperamentní psík zvláštního zbarvení, jaké se hned tak nevidí. Má rád pohyb, hry, určitě by se mu líbily dlouhé procházky - těch si zatím u nás příliš neužije. A tak se Zlato těší na nové, nejlépe aktivní páníčky.
benik.jpg

BENÍK

kříženec, 2-3 roky

č.134/16

Beník je zlatíčko, moc hodný, rád chodí na procházky a už se těší na nového pánečka, který s ním bude chodit po výletech :)

brok.jpg
BROK
 
Kříženec jezevčíka, 8 let,
č.109/16
 
Broček je tu nešťastný,majitele měl v nemocnici,ale už se ho bohužel nedočká :( Rodina o něj nemá zájem,tak je možnost jej adoptovat.Spíše upřednostňuje muže a nedoporučujeme k dětem.
borek.jpg

BOREK
kříženec borderkolie, stáří 3 roky

Borek je moc milý, hodný, vděčný psík, na kterém byste nepoznali, že je slepý. Výborně se orientuje čichem a sluchem, poměrně brzo si zvykne i na nové prostředí. Jen na procházky je třeba chodit s ním na vodítku. Borek je i přes svůj handicap stále v dobré náladě a my bychom mu moc přáli hodné páníčky.

roky.jpg

ROKY
kříženec belgického ovčáka, stáří 2 roky

Roky je čipovaný, jeho majitel však tvrdí, že ho někomu věnoval a o psa už nemá zájem. A tak je Roky v naší nabídce. Má základy poslušnosti, ale rád by se učil ještě dál, je ochotný, vstřícný a hodný, přiměřeně věku temperamentní. Hodil by se k člověku, který bude jeho schopnosti dál rozvíjet.

ryd.jpg

RYD
ridžbek, stáří 6 - 7 let

Ryd je hodný a poslušný pes, který svou postavou a vzhledem budí respekt, takže by mohl fungovat jako hlídač u domku. Krom toho samozřejmě bude velmi rád plnit roli kamaráda a parťáka v rodině, kde mají podmínky pro tak velkého psa
plotak.jpg

PLOŤÁK
kříženec, stáří 10 měsíců

Sympatický středně velký psík dostal jméno podle způsobu, kterým se k nám dostal - někdo jej totiž přehodil přes plot útulku. Přesto Ploťák na lidi nezanevřel, je milý a hodný a zaslouží si laskavé páníčky, kteří si ho vychovají k obrazu svému.

betyna.jpg

BETYNA
fenka zlatého retrívra, stáří 1 rok

Betynka je ještě dovádivé štěně, protože retrívři dospívají pozdě, takže noví majitelé mají možnost užít si s ní veselá štěněcí léta. Na fotce je po návratu z procházky, takže je výjimečně klidná. Je moc milá, hodná, hravá, nudit se s ní rozhodně nikdo nebude.

pinda.jpg

PINĎA

kříženec pinče, 1 rok

 

Pinďa je divoch, nic neumí, rád štěká a nejraději by šel k někomu na zahrádku ,kde by se mohl dostatečně vyběhat a přitom nemohl utéci :) Ještě se má co učit

bond.jpg
BOND  
 
Kříženec,věk asi 1rok.
Bondík je plachý, nedůvěřivý, ale není zlý. Musí se s vámi pořádně seznámit a získat si k vám důvěru, potom je z něj dokonalý společník :)
s.jpg
ŠTĚNÍSCI
 
Máme v nabídce štěňátka, jsou odčervená, očkovaná, narozená 12.5. :) Volné jsou 2 žluté fenky a 2 černí pejsci. Neváhejte,strašně se na novou rodinu těší
pudlinka.jpg
PUDLINKA
 
kříženec pudla, stáří 1-2 roky
Pudlinka je malinká čubička,která čeká na někoho hodného. Je miloučká, hodná, ale malinko nedůvěřivá. Hodí se spíše do rodiny bez dětí
ejmy.jpg

EJMY

Kříženec, stáří 1-2 roky. Ejmynka je krásná,malinká a mazlivá psí slečna :) Až jí uvidíte na vlastní oči,jistě jí neodoláte :)

andy.jpg
ANDY
 
Kříženec, 50% kavkazského ovčáka, 25% labradora, 25% leonbergra. Věk 7 měsíců.Je to krásné a velké štěně,které si musíte vychovat. Neumí nic,ale je moc hodný :) Do útulku byl dán i s maminkou z důvodu nevhodných sousedů. Maminku si už odvedli a Andy ještě čeká. Najde se někdo,kdo se mu bude věnovat a bydlíte v domku se zahradou? Bude ještě větší než je teď :)
mamina.jpg
MAMINA
 
Kříženec,věk asi 3 roky. Mamina přišla do útulku v požehnaném stavu a hned druhý den porodila 5 štěňátek, které máme také v nabídce. Mamina bude v nabídce až po odchodu posledního štěňátka :) Je moc milá
pinda.jpg

PINĎA

kříženec pinče, 1 rok

 

Pinďa je divoch, nic neumí, rád štěká a nejraději by šel k někomu na zahrádku , kde by se mohl dostatečně vyběhat a přitom nemohl utéci :) Ještě se má co učit

Vrátil se z adopce,protože je moc živý.Potřebuje nějakého akčního pánečka, který s ním bude hodně a často chodit na procházky či výlety a ještě mu u toho bude házet aportky :) Je hodný,ale divoký.

jokin.jpg

JOKIN

kříženec joršíra, 8 let

Jokínek je krásný a srašně hodný,děti miluje a rád s nimi chodí na procházky :) Do útulku byl vhozený přes plot,tak i chvilku kulhal,Ale už je fit a může do adopce :) Ještě je objednán ke kadeřnici,aby z něj byl ten nejhezčí fešák 

ben.jpg
BEN
kříženec šarpeje, 1 rok
Beník je hodný,ale nic neumí a navíc je dost akční.Proto k němu sháníme pánečka,který rád běhá či jezdí na kole a Beníka svou aktivitou tak uspokojil :)
on.jpg

ON

kříženec NO+husky, 1-2 roky

ON a ONA přišli do útulku společně.On jí strašně miluje,ale společně být nemusí :) I když by byli asi šťastnější.K jiným pejskům nedoporučujeme,ale oba budou jako hlídači jistě úspěšní.

brit.jpg

BRIT

kříženec labradora, 5 let

 
Brit je velký mazel :) Rád bude vaším kamarádem,ochráncem majetku nebo s ním můžete zkusit i sportovní kynologii. Jistě bude šikovný
zrcek.jpg

ZRCEK

kříženec,1 rok

Je to hodný pejsek,učenlivý a ještě tvárný.Rád se všemu od vás nechá naučit a oplatí vám to svou láskou :)

charlie.jpg

CHARLIE

kříženec, 8-9 let

Charlie je starší,ale ktivní psík.V žilách mu koluje bígl,který nic rozhodně nevzdává :) Výhodou u  něj je,že je vykastrovaný.Pokud máte fenku a chcete k ní kamaráda,můžete je spolu vyzkoušet :)

ferda.jpg

FERDA

kříženec NO, věk zatím neznámý

Ferda je nevhodné dědictví a špatně se s tím vyrovnává :( Zatím nevíme ani jeho věk,jeho očkovací průkaz nám dodán nebyl a tak je přeočkován od nás.K adopci bude vhodný,až si zvykne na nás a začne lidem opět důvěřovat.Je moc krásný

baba.jpg

BÁRA
 

kříženka jezevčíka, stáří 4 roky
Drobná fenečka vypadá moc hezky, má čistou a udržovanou srst, bylo o ni pečováno. Neznáte někdo majitele ???
Barča je moc hodná, radostná, ráda se mazlí. Je zvyklá na vodítko, procházky má ráda, jen pozor na lovecké pudy, po jezevčíkovi by je mohla mít v genech.

Barča je bohužel nervozní z malých dětí, proto ji raději doporučujeme do bezdětného domova.

fifi.jpg

FIFINKA

kříženec,2-3roky

Fifinka je úžasná,mazlivá a strašně hodná.Děti miluje,pejsky miluje...ona miluje všechny a všechno :) Přijeďte si pro ní a nebudete litovat

ona.jpg

ONA

kříženec NO+husky, 1-2 roky

ON a ONA přišli do útulku společně.On jí strašně miluje,ale společně být nemusí :) I když by byli asi šťastnější.K jiným pejskům nedoporučujeme,ale oba budou jako hlídači jistě úspěšní.

jeko.jpg

JEKO

kříženec jezevčíka, 4-5 let

Jeko je strašně hodný :) Miluje procházky a mazlení,děti mu nevadí.Bude ideálním společníkem a kamarádem.Přijeďte se na něj podívat a uvidíte

vorech.jpg

VOŘECH

kříženec knírače, 2-3 roky

A máme tu dalšího fešáka :) Vořech je také hodný a přítulný.Rád vám pohlídá třeba zahradu anebo s vámi bude chodit  na výlety.Kdo máte rád fousáče,přijeďte se s ním seznámit

kachnak.jpg

KACHŇÁK

kříženec NO, 7 let

Je to starší pes,ale jako hlídač bude šikovný.Nedoporučujeme k jiným zvířatům a dětem.Doporučujeme zkušenému pejskaři,Kachňák se s vámi musí nejdříve seznámit než si vás pustí k sobě.

karel.jpg

KAREL
kříženec jezevčíka, stáří 2 roky

Sympatický kamarád čeká na lidi, kteří ho vezmou do party. Výhodou je jeho malá velikost a povaha, kterou si jistě zamilujete. Karlík by měl rád pelíšek pod střechou.

blek.jpg

BLEK
kříženec, stáří 2 roky

Bleka bychom rádi viděli u lidí, kteří hodně chodí na procházky a výlety a mají možnost nechat psa pořádně proběhnout. Je to zatím velmi temperamentní psík, jako parťák na dlouhé výlety ideální.

vasek.jpg

VAŠEK
kříženec, stáří 6 - 7 let

Klidnější psík Vašík si rád vyšlápne na procházku se staršími lidmi a doma se pak postará o dobrou náladu jen svou přítomností. Vidíte, jak krásně se umí smát?

megie.jpg

MEGIE

kříženec briarda, 5let

 
Meguška je obří krasavice :) umí i základy poslušnosti,což je výhoda.Je moc hodná k dětem i pejskům.Kdo toužíte po velké kamarádce,čeká právě na vás
misa.jpg

MÍŠA
fenka křížence, stáří 5 let

Míša je hodná a milá, spíše klidnější, může i ke starším lidem. Možná je březí. Pokud se březost potvrdí, zůstala by u nás do doby, kdy by mohly její štěňátka jít do rodin.

krauty.jpg

KRAUTY
německý ovčák, stáří max. 2 roky

Krauty je úžasný pes, který miluje společnost, zábavu - zkrátka když se něco děje. Je částečně vycvičený, ale hodně, hodně temperamentní, takže aby pracoval, potřebuje se zklidnit.  Šťastný by byl u zkušeného člověka, který by s ním chodil na cvičák nebo sportoval.

wolfik.jpg

WOLF

kříženec československého vlčáka, 2-3 roky

Wolfík je velký, mladý, temperamentní pes, který potřebuje pevnou ruku a dostatek pohybu. K jiným domácím mazlíčkům ho nedoporučujeme
cezar.jpg

CÉZAR

kříženec NO, 5 let

Cézar bude dobrý hlídač a přítel, ale ostatní pejsky nemusí. Zatím si tu zvyká, zpátky do kotce se mu nechce. Má  přerostlé všechny drápy ,vypadá to, že se na procházky asi moc nedostal. Až získáme jeho důvěru, ostříháme je.

coudy.jpg

Coudy

shi-tzu, 1-2 roky

Coudy je mazlíček :) Není ale rád sám, jinak se začne okusovat :( Proto pro něj sháníme někoho, kdo by s ním mohl být stále a Coudy nemusel být sám. Na druhou stranu je mladý, tak při troše zkušeností, můžete na separační úzkosti zapracovat
stafik.jpg

STAFÍK

staford, 1-2roky

A máme tu mazlivého krasavce :) Potřebuje někoho zkušeného a důsledného. Pohyb miluje a strašně ho potřebuje :) Najde se akční páneček, který se mu bude dostatečně věnovat?

Doporučujeme se seznámit s popisem tohoto plemene, než ho adoptujete.

cerna.jpg

ČERNÁ

kříženec, 10-12 let

Černá je krásná, malá a mazlivá čubička, která touží po teplu domova . Věk už sice má, ale je v plné síle.  Kdo sháníte věrného mazlíčka,přijďte si pro ní.

rotbern.jpg

ROTBERN

NOxRTW, 3 roky

Rotík je krasavec :) Obrovský,silný a strašně roztomilý :) Když na něj promluvíte,dává hlavu na bok a čeká na pohlazení :) Jen ostatní pejsky nemá rád.Bude úžasný hlídač.

zlato.jpg

ZLATO

labrador, stáří 2 - 3 roky

Pes, který má rád fenky a je ochoten kvůli nim zdolat mnohé překážky. Na jedné takové výpravě byl odchycen. Na vycházky proto jedině na vodítku, než zvládne poslušnost.  Jinak je milý, hodný, hravý, ochotný, rád se naučí něco nového.

belik.jpg

BĚLÍK

labrador, stáří asi 2 roky

Bělík je hodný mladý pes, kterému by se líbilo v rodině, kde se hodně chodí na procházky do přírody. Pohyb a hry má rád. Zdá se nám, že nemá úplně v pořádku sluch, proto doporučujeme zvyknout jej co nejdříve na posunkové povely.

wabi.jpg

WABI

bišonek, stáří 3 - 4 roky

Wabi osaměl, když jeho pán zemřel a dědicové o psíka neprojevili zájem. U nás má naplánovanou návštěvu psího salonu a pak už může jít v podstatě kamkoliv, do rušného i klidnějšího prostředí. Hlavně však k lidem, kteří ho budou mít rádi.

zrzecka.jpg

ZRZEČKA

kříženka, stáří 1 rok

Chcete-li raději fenečku než psíka, čeká tu na vás milá a hodná Zrzečka. Je zvyklá v bytě a tedy čistotná. Určitě bude nesmírně vděčná, když se dostane do nového domova.

ciko.jpg

ČIKO

kříženec,4-5 let

Čiko je trošku víc dominantní,je nerad uvázaný a ještě víc je nerad,když se dává zpět do kotce.Potřebuje pevnější,ale né zlou ruku ke zvládání jeho požadavků.K dětem a jiným psům raději nedoporučujeme.Není zlý,jen je svůj :)

kvido.jpg

KVIDO

kříženec jezevčíka, stáří 5 - 6 let

Kvido žil v bytě do doby, než si s ním osud zle zahrál a on skončil v útulku. Měl by tak i nadále mít možnost odpočívat v teple. Je hodný, jen malé děti ho znervózňují, proto by mu bylo nejlépe mezi dospělými.

hrach.jpg
HRACH
 
Kříženec, stáří asi 5 let.
Hrášek je hodný, ale divoký :) jako hlídač bude dobrý, jen pozor na pořádné oplocení. Nudí-li se, plot přeleze a zmizí :)
rony.jpg RONY
 

Německý ovčák, stáří zatím není známo, ale max.4 roky.

Je zde nový a zatím ne moc kontaktní :( Snad se brzo rozkouká a skamarádí, aby mohl jít do nové rodiny.​

puda.jpg
PUĎA
 
Kříženec pudlíka, stáří asi 1-2 roky. Hodný psík, který touží po teplíčku Vašeho bytečku :) Je to mazlík, potřebuje jen vykoupat a udělat fešný sestřih. To v útulku bohužel v tomto počasí nejde, aby nenastydl. Kdo mu dá šanci ?
bara.jpg
BÁRA
 
Kříženec, věk asi 7 měsíců. Barunka je krásná slečna :) Bude velkého vzrůstu, ideální do domku se zahradou. Kdo chce toto velké štěně, nenechte jí tu dlouho.
laky.jpg
LAKY
 
Kříženec, stáří asi 10 měsíců. Krásná slečna, mazlivá a vděčná. Miluje všechny a všechno :) Je jen trošku hubená, nechce moc jíst, asi se jí stýská. Kdo si pro ní přijde,jistě nebude litovat :)
cernousci.jpg

ŠTĚŇATA - ČERNOUŠCI

Před bránou útulku v krabici bylo nalezeno 6 štěňat - sourozenců, 4 fenky a 2 pejsci. Jsou spíš nižšího vzrůstu, možná kříženci jezevčíka, všichni moc roztomilí. Jsou jim asi 3 měsíce. Oba kluci jsou celí černí, a tak jim říkáme Černoušci. Budou k odebrání po uplynutí karantény.

brunetky.jpg

ŠTĚŇATA - BRUNETKY

Před bránou útulku v krabici bylo nalezeno 6 štěňat - sourozenců, 4 fenky a 2 pejsci. Jsou spíš nižšího vzrůstu, možná kříženci jezevčíka, všichni moc roztomilí. Jsou jim asi 3 měsíce. Dvě holčičky mají tmavší hlavy, a tak jim říkáme Brunetky. Budou k odebrání po uplynutí karantény.

zrzek.jpg

ZRZEK

kříženec, stáří 2 - 3 roky

Zrzek je moc hodný psík, který byl zřejmě chován v bytě, protože je velmi čistotný. A byl by velmi rád, kdyby měl už nastálo někde v bytě či domku zaparkovaný svůj pelíšek. Zrovna tak se těší i na procházky se svými novými lidmi!

strapac.jpg

STŘAPÁČ
kříženec knírače, stáří 4 roky

Střapáč je živý, hodný pes, který se bude rád učit všemu novému, jen když se mu bude jeho nový pán věnovat. Vzhledem k současnému zimnímu počasí jsme návštěvu holiče odložili, takže zatím lze jen tušit, jak to bude ostříhanému Střapáčkovi slušet.

belka.jpg

BĚLKA
kříženka, stáří 3 - 4 měsíce

Bělinka je živá, veselá fenečka. V útulku se již rozkoukala a teď by ráda řádila a hrála si u vlastních lidí. Nechybí vám doma veselé štěňátko?

cvikovacek.jpg

CVIKOVÁČEK
zlatý retriever, stáří 2 roky

Pohodový pes, hodný, ochotný, hravý, má rád lidi. Bude radost učit ho něčemu novému, protože se učí rád, je šťastný za pochvalu i za pohlazení. Ovšem piškotky má taky rád. Ze Cvikováčka bude skvělý rodinný pes.

berny.jpg

BERNY
kříženec, stáří 1 rok

BERNY je mladý kříženec bernského salašnického psa, hodný a poslušný, potřebuje ale dovychovat. Nevyžaduje extrémně dlouhé procházky, naopak zahradu a dům ohlídá před nežádoucími návštěvníky už jen svým vzhledem

psi-002.jpg

RŮŽENKA
německá doga, stáří 5 let

Růženka je hodná, ale smutná, vadí jí, že je sama, není to pes do kotce. Žila v rodině, která přišla o dům a musela se přestěhovat do bytu, kam se tak velký pes nevejde. Růženka může jít i do rodiny s dětmi, je na ně zvyklá, v původní rodině jich bylo několik.  Ideální by byl domek se zahradou.

zlaticko.jpg

ZLATÍČKO
kříženka, stáří 4 roky

Fenka Zlatíčko čeká na lidi, kterým vnese do života trochu vzruchu a hlavně radosti. Je příjemná, hodná, temperamentní a když jí nabídnete pamlsek, rozhodně neodmítne!

jezinka.jpg JEZINKA
kříženka, stáří 3 - 4 roky

Jezinka získala svoje jméno díky svým kratším nožičkám, za které vděčí zřejmě nějakému jezevčíkovi. Je to ale velká fešanda, milá, hodná a nenáročná, jen pelíšek by měla mít raději uvnitř.
koky.jpg

KOKY
americká kokršpanělka, stáří 4 - 5 let

V našem útulku je Koky již delší dobu, zatím ale nebyla v nabídce. Její paní je však hospitalizovaná a o Koky ( a její dceru Kokynu) se nemůže starat.  Fenky jsou zvyklé na sebe, ale zabydlí se v novém domově i každá zvlášť - bude to chtít hodně laskavosti a pochopení.

kokyna.jpg

KOKYNA
americká kokršpanělka, stáří 3 roky

Kokyna se dostala do útulku se svou matkou Koky, jejich panička je dlouhodobě nenocná a nemůže se o fenky starat. Kokyna je nesmělá až bázlivá, ale jelikož je ještě mladá, věříme, že si brzy zvykne v novém domově. Rádi bychom ji viděli spíše v klidnějším prostředí, u laskavých lidí.

dama.jpg

DÁMA
kříženka, stáří 6 - 7 let

Roztomilá fenečka Dáma se těší na klidný domov u hodných lidí, které bude ráda doprovázet na procházkách. Za teplý pelíšek a laskavý přístup nabízí svou oddanost a věrnost.

bendy.jpg
BENDY
 
Kříženec,věk asi 6-7 let. Milý, hodný, přátelský. Kdo sháníte malého mazlíka na společné vycházky, Bendík je připravený
king.jpg
KING
 
 kavalír španěl, věk asi 3 roky. Krásný, středně velký psík, který se těší, až si ho někdo z vás vybere :) Je moc hodný, děti mu nevadí.
koudy.jpg
KOUDY
 
Kříženec, věk asi 2-3 roky. Další krasavec, který touží po lásce a mazlení. Koudy je ideální společník k rodinnému domku se zahradou :)
erik.jpg
ERIK
 
Velký knírač, věk asi 3 roky. A máme tu dalšího krasavce :) Erik vám pohlídá domeček a ještě získáte báječného kamaráda

sarka.jpg

ŠÁRKA
kříženka, stáří 3 roky

Šárinka se zpočátku nechtěla kamarádit, ale zvykla si velice brzy a teď je z ní největší mazlík. Je hravá, veselá, má ráda piškotky.  Všude bude šířit dobrou náladu - nepotřebujete takové chlupaté sluníčko?

sofie.jpg
SOFIE
 
Kříženec, věk asi 6 měsíců. Sofinka je krásné štěňátko, které potřebuje hodně lásky. Je hodná, mazlivá a už se těší do nové rodiny, třeba i s dětmi :

foxi.jpg

FOXI
kříženka, stáří 3 - 4 roky

Foxi je fenečka se zvláštní nadýchanou srstí, hodná a klidná. Delší dobu neměla moc příležitostí k pohybu a tak by potřebovala postupně prodlužovat trasu procházek, aby získala lepší kondici. Jinak je nenáročná, může jít i ke starším lidem.

julca.jpg
JULČA
 
Kříženec,věk asi 3 roky.Julča je dobře ovladatelná,nemusí jiné pejsky,je i trošku opatrná. Doporučujeme do klidných podmínek,zatím raději ne k dětem
lojd.jpg
LOJD
 
kříženec, věk asi 4 roky. Lojdík tu je nový a ještě se rozkoukává, ale je hodný a kontaktní. Má chudínek deformované nožičky, ale na procházku s vámi půjde rád :)
arpad.jpg
ARPÁD
 
kříženec, věk 2 roky. Arpád nepoznal nic dobrého :( Bylo mu ubližováno a byl přivázaný na řetězu. Musíme mu dát čas, aby si zvykl na vlídné chování, aby viděl, že mu nikdo už neublíží :(
V útulku si prošel proměnou od velkého netykavky až po ještě většího mazlíka, stačí mu dopřát čas ;-)
argon.jpg
ARGON
 
Kříženec, věk asi 4 roky. Argonek je velký krasavec :) Žil asi venku, má otlaky a koupel by taky potřeboval. Na 2 strucích má výrůstky. Lehce nedůvěřuje, ale zlý není. Když vás pozná blíž, mazlení miluje :)
enzo.jpg
ENZO
 
Kříženec ,věk asi 3roky.Enzo je aktivní blázínek :) Poslouchat moc nechce a hravý je jako štěně. Doporučujeme ho zkušenému pánečkovi,který dostatečně ovládne jeho temperament.
ron.jpg
RONY
 
Kříženec, věk asi 2 roky.Roník miluje procházky, bude šťastný,když se mu nový páneček bude dostatečně věnovat a dopřeje mu dostatek pohybu.
.
langos.jpg
LANGOŠ
 
Kříženec, věk asi 2-3 roky. Hodný,akční k neutahání :) Miluje procházky a rád bude běhat i u kola :)
black.jpg
BLACK
 
Kříženec, věk asi 5-6 měsíců. Krásné psí štěně, v dospělosti bude většího vzrůstu.Je to miláček,který čeká na vaše pomazlení :)
gaston.jpg
GASTON
 
Hovaward, věk asi 3roky. Máme tu krasavce, který čeká na akčního pánečka :) Pokud se nepřihlásí původní majitel, bude očkován a může jít do adopce
boss.jpg
BOSS
 
Staford nebo pitbul, věk asi 8 let. Někdo ho uvázal k bráně útulku :( Boss moc neposlouchá, je plný energie a nejraději by někam zmizel :) Nedoporučujeme  do rodiny s dětmi ani s jinými zvířaty. Jinak je hodný a ještě se rozkoukává.
dasty.jpg

DASTY
výmarský ohař, stáří 2 roky

Dasty je náš nejnovější přírůstek a od samého začátku se jeví jako velmi sympatický pes. Zatím ještě smutní, ale když si s ním někdo povídá, vrtí ocáskem a piškot si ochotně vezme. Neštěká, nechová se agresivně, pokud se o něj nikdo nepřihlásí, doporučíme ho sportovně založeným lidem.

moula.jpg

MOULA
kříženec, stáří 2 roky

Sympatický Moula vypadá jako zmenšenina rotvajlera, ale je to moc hodný pejsek, který má rád lidi, rád by se mazlil a hlavně by rád běhal a dováděl. Je hodně živý, byl by šťastný na zahradě s přístupem do domu, protože chce být součástí rodiny, anebo u lidí, kteří mu dopřejí hodně pohybu
rony.jpg

RONY
kříženec, stáří 8 let

Ke starším lidem anebo do klidnějšího prostředí doporučujeme Ronýska, který už nepotřebuje superdlouhé výlety, ale zato by rád někam patřil. Je nenáročný, přizpůsobí se, bude skvělým společníkem.

modroocko.jpg

MODROOČKO
kříženec, stáří 2 roky

Roztomilý menší psík s modrýma očima - to je náš Modroočko. Je velmi živý a hravý, stále jako štěně. Mohl by být skvělým kamarádem na výlety, hry i na psí sporty, rád bude dělat cokoliv, co ho naučíte.

arina.jpg

ARINA
kříženka staforda, stáří 1 rok

Arinka je hodná, milá, ale velmi temperamentní a neuvědomuje si svoji sílu, proto ji nedoporučujeme k malým dětem. Určitě se jí budou líbit procházky, hry a výcvik jí také neuškodí.

benita.jpg

BENITA
fenka německého pinče, stáří 7 měsíců

Pro ty, kdo dávají přednost menším pejskům, je tu milá fenečka Benita. Když si ji dobře vychováte - a na to je v jejím věku právě ta správná doba -  bude vás doprovázet kamkoliv.

honza.jpg
HONZA
 
Kříženec,věk asi 2 roky. Honzík je tu nový od pátku,zatím pátráme po majiteli.
n.-mimca.jpg
NELINKA A JEJÍ MIMINKA
 
Kříženci, Nelince jsou asi 2-3 roky a miminům cca 14 dní.Jsou to samí kluci a mají se báječně :) Jsou krásně čisťounký,kulaťoučký a dělají nám všem jen radost :) Nelinku i se štěňaty někdo odložil u brány útulku,jak již zveřejňovala městská policie. Maminka i štěňátka budou k odběru až koncem srpna...dřív opravdu ne
dixi.jpg DIXI

kříženka malinois, věk asi 7-8 let.Dixi je stále aktivní,rozhodně nepatří do starého železa :) Roli hlídače jistě dobře zastane a jako kamarádka do nepohody také.
lupina.jpg
LUPINA
 
Kříženec ovčáka, věk asi 8 let.Je to strašně hodná holka,která se už těší na vaši zahradu,aby vám jí ohlídala :) Rozhodně se na důchod ještě necítí :) však se na ní přijďte podívat a uvidíte.
fatima.jpg
FATIMA
NKO nebo ESP,věk asi 1-2 roky. Fatimku srazilo auto,když pobíhala po silnici.Důvod byl její hárání.Nálezce jí odvezl na veterinu a po ošetření přijela do útulku. Čeká zde na svého pána,který jí bohužel zatím nehledá :( Je krásná,mazlivá a pokud se nikdo neozve,bude volná k adopci. 
kety.jpg
KETY
 
Kříženec knírače,věk asi 6let. Ketynku zatím také nikdo nehledá :( Je vidět,že jí někdo kdysi nechával stříhat,je dobře živená..možná až moc :) ale je hodná,mazlivá a doufá,že vše bude zase dobré .
eimi.jpg
EIMI
 
Labrador, věk asi 3roky.Eimi je strašně,ale strašně temperamentní :) na agility,běhání či aportování ideální společník.Doporučujeme někomu zkušenému,kdo jí bude zvládat a hlavně jí udrží :) neumí zatím nic
bart.jpg
BÁRT
 
Kříženec,věk asi 1-2 roky. Odolá někdo tomuto úsměvu? :) Je to ale divoch, který nic neumí.Ideálně se hodí k domku se zahradou nebo k někomu hodně aktivnímu :) určitě vám bude stačit i na kole
deny.jpg
DENY
 
Jezevčík, věk asi 6-7let.Denýsek je hooodně obézní,rozhodně potřebuje dietu a pohyb.A taky častěji česat a mít ho rád i takového,jaký je :)
staroch.jpg

STAROCH
NO, stáří 12 let

Tento pejsek, kterému je nejméně 12 let, už špatně slyší a hůř vidí. Doufáme, že se jen ztratil a že se o něj jeho pán přihlásí. Staroušek si zaslouží, aby dožil v klidu domova, kde to zná.

dany.jpg

DANY
rotvajler, stáří 4 - 5 let

Krásný a mohutný Dany čeká na aktivního pána, který by s ním chodil na cvičák nebo ho jinak zaměstnal. Hlídání by Dany jistě zvládl také. Je to hodný pes, který se rád naučí novým dovednostem.

hugo.jpg

HUGO
kříženec labradora, stáří 2 roky

Jak se můžete dočíst v naší nabídce fenek, má u nás možná Hugo sestřičku, černou Labynu. Jsou si neuvěřitelně podobní. Nabízíme je ale každého zvlášť. Temperament každého z nich bude  pro jednu rodinu úplně stačit.    :-))  Hugo je sice velmi živý, ale hodný a užijete s ním hodně zábavy.

boxin.jpg

BOXIN
boxer, stáří 4 roky

Boxeři jsou proslulí svou ochotou pracovat a věrností pánovi a jeho rodině. Věříme, že některý milovník tohoto úžasného plemene dá domov i našemu Boxinovi. Je to ještě mladý pes, ochotný, poslušný, jistě vás nezklame.

andy.jpg

ANDY
kříženec, stáří 8 let

Andy je tu krátce a ještě se nestačil aklimatizovat. Je tak trochu nevyzpytatelný, neváhá zavrčet, když se mu něco nelíbí, mohl by se i ohnat. Je to velký a velmi silný pes, hodil by se na hlídání, pokud by si s ním zkušený člověk poradil.

max.jpg

MAX
čivava, stáří 1 - 2 roky

Tomu, kdo by chtěl malého veselého kamaráda, můžeme nabídnout čivaváčka Maxe. Jsou to malí psi s velkým srdcem a jejich velkou výhodou je skladnost - vejdou se i do toho nejmenšího bytu a svého pána mohou doprovázet prakticky kamkoliv.

amfi.jpg AMFI
kříženec, stáří 2 roky

Amfi vypadá jako zmenšený stafordík, kterému to v žíhaném kabátku moc sluší! Je to veselý mladý psík, který se těší na pořádnou výchovu a na zážitky u svých nových lidí. Společně zažijete jistě spoustu legrace!
bety.jpg
BETY
 
kříženec,asi 3 roky.Betynka je nevhodná pozůstalost,proto tu neptrpělivě čeká na nějakého hodného pánečka,který jí už neodloží.Je moc hodná,jen by potřebovala zajít do zrášlovacího salónku :) a trošku ostříhat a vykoupat
nelinka.jpg
NELINKA
 
Kříženec, Nelince jsou asi 2-3 roky. Nelinku i se štěňaty někdo odložil u brány útulku, jak již zveřejňovala městská policie. Štěňátka již mají nové domovy, Nelinka na nej dosud čeká
labyna.jpg

LABYNA
kříženka labradora, stáří 2 roky

Veselá a temperamentní fenka Labyna je zatím ještě mládě, které toho moc neumí, a tak si ji budoucí páníček může vychovat podle svého. Možná má u nás brášku, také černého Huga. Vypadají úplně stejně, i když přišli do útulku po sobě. Do nových rodin mohou jít každý zvlášť.

bady.jpg

HOP
stáří 4 roky

Hop je moc hodný psík, poslušný a ochotný, vděčný bude zpočátku za mírnější přístup. Svoje jméno si vysloužil tak, že předvedl opravdu překvapivě vysoký skok do výšky. Hotový šampion! Pozor tedy na výšku plotu, pokud by byl na zahradě
hop.jpg

BADY
kříženec, stáří 8 let

Badík je pejsek v nejlepších letech, v dobré kondici, rád bude své páníčky doporovázet i na delších procházkách. Věříme, že některý milovník šarmantních chlupáčů by si Badíka mohl vybrat.

sam.jpg

SAM
labrador, stáří 3 roky

Samík je naším nejnovějším přírůstkem. Z nového prostředí útulkového kotce je zaražený, ale jakmile je vypuštěn ven, ukáže, kolik energie se v něm skrývá. Je to takové velké mládě, které potřebuje dovychovat, nejlépe se hodí k aktivním lidem.

kulisek.jpg

KULÍŠEK
kříženec, stáří 2 roky

Malý veselý čipera s výmluvným pohledem čeká netrpělivě na nový domov. Je hodný a bude jistě ozdobou každé domácnosti.

starousek.jpg

STAROUŠEK
kříženec jezevčíka, stáří 10 let

Staroušek je velmi drobný hubený psík, který by si zasloužil klidný podzim života u hodných lidí. Věříme, že v láskyplném prostředí pookřeje a na oplátku bude dělat radost své nové rodině.

billy.jpg

BILLY
štěně křížence, stáří 4 měsíce

Kdo by si chtěl svého pejska vychovat odmala, má teď šanci - Billy čeká nejen na správné vychování, ale i na spoustu dalších nových zážitků, které přináší život v rodině.

misa.jpg

MÍŠA
kříženka, stáří 7 let

Míša patřila bezdomovci a přestože jejich psi bývají většinou hodní, Míša je velmi ostrá a nespolupracuje. To je zatím trochu problém, zvlášť s ohledem na její mohutnost a sílu. Pokud si ji její pán nevyzvedne, mohla by jít jedině ke zkušenému člověku, který by si s ní poradil.

ciko.jpg

ČIKO
kříženka, stáří 2 - 3 roky

Čiko je úhledná a moc hodná fenečka, přizpůsobivá, která může přijít do každého prostředí. Je připravená dělat svým páníčkům jen radost.  Mohla by být i kamarádkou větším dětem.

cernousci.jpg

ČERNOUŠCI
štěňata - kříženci, stáří 3 měsíce

Máme tu úrodu štěňátek, celých černých, ze kterých vyrostou pravděpodobně středně velcí až větší pejsci. Původně jich bylo sedm, dvě se nám už podařilo udat, ale pořád tu ještě zbývají čtyři kluci a jedna holčička, kteří se moc těší na svoje rodiny.

jolla.jpg

JOLLA
kříženka, stáří 6 měsíců

Jollinka je hezká středně velká fenečka s hranatější hlavou a štíhlým tělem. Líbilo by se jí u aktivnějších lidí, se kterými by si užívala delší procházky a výlety. Mohla by vyzkoušet i agility. Jolla je hodná a těší se na správné vychování.

vorisek.jpg

VOŘÍŠEK
kříženec, stáří 3 - 4 roky

Voříšky tu máme dva - jsou to bráškové a jsou téměř k nerozeznání. Oba jsou hodní a milí, bavit je budou procházky i delší výlety a pokud se dostanou k aktivním páníčkům, třeba i psí sporty. Do nových domovů mohou jít zvlášť.

baf.jpg

BAF
kříženec jezevčíka, stáří 10 - 12 let

Bafík byl nalezen v Mimoni, kde se zajímal o sympatickou fenku. I přes své stáří je stále čilý a vypadá velmi hezky. U starších lidí by se cítil dobře.

marly.jpg

MARLY
kříženec, stáří 1,5 roku

Marly je hodný, živý psík, který se těší na teplý pelíšek v domku nebo bytě. Bydlel s rodinou, která si ho, bohužel, nemůže nechat. Je čipovaný.

brok.jpg

BROK
kříženec, stáří 2 roky

Brok je velmi temperamentní psík, má spoustu energie, kterou potřebuje vybít. Mohl by být i hlídačem na zahradě u domu. Zpočátku je také nedůvěřivý. Doporučujeme jej jen tomu, kdo si s jeho temperamentem poradí.

   
   
   

 

 

Hafani, psi, pejskové a psíci...

 


 

james.jpg

JAMES
kříženec jezevčíka, stáří 3 roky

James je velmi hodný a milý k lidem, nemá ale rád jiné psy, proto by v rodině měl být jedináčkem. Pak bude spokojený, ani na procházkách nebude vyhledávat psí kamarády, stačí mu prostě lidská společnost.

bruno.jpg
BRUNO
 
Kříženec, věk asi 3-4 roky. Bruno je velký pes, hodí se jako hlídač vašeho domečku. Bude potřebovat dostatek pohybu a pobíhání po vaší zahradě  s procházkami po okolí, ho jistě uspokojí :)
ralf.jpg
RALF
 
Kříženec, věk asi 3-4 roky. Ucho sem, ucho tam :) ale je to ohromný fešák. Je hodný a mazlivý a jako společník bude výborný :)

.

albi..jpg
ALBI
 
Kříženec, věk asi 2roky. Albi je hodně čiperný, pokud by ho chtěl adoptovat vášnivý turista, bude mít prima společníka :)​

 


 

james.jpg

JAMES
kříženec jezevčíka, stáří 3 roky

James je velmi hodný a milý k lidem, nemá ale rád jiné psy, proto by v rodině měl být jedináčkem. Pak bude spokojený, ani na procházkách nebude vyhledávat psí kamarády, stačí mu prostě lidská společnost.

bruno.jpg
BRUNO
 
Kříženec, věk asi 3-4 roky. Bruno je velký pes, hodí se jako hlídač vašeho domečku. Bude potřebovat dostatek pohybu a pobíhání po vaší zahradě  s procházkami po okolí, ho jistě uspokojí :)
ralf.jpg
RALF
 
Kříženec, věk asi 3-4 roky. Ucho sem, ucho tam :) ale je to ohromný fešák. Je hodný a mazlivý a jako společník bude výborný :)

.

albi..jpg
ALBI
 
Kříženec, věk asi 2roky. Albi je hodně čiperný, pokud by ho chtěl adoptovat vášnivý turista, bude mít prima společníka :)​

 

maky.jpg
MAKY
 
Kříženec, věk 1rok, čipovaná. Byla do útulku dána majiteli, protože prý utíká :( Mladé fence je potřeba se věnovat a vychovat. Komu se líbí a kdo se jí chcete věnovat, přijďte si pro ní, ať jí není smutno
sara.jpg
SÁRA
 
Německý ovčák, věk asi 2roky.Sára už v adopci také byla, je hodná a také vrácena kvůli utíkání. Pokud si vyberete pejska z útulku,nikdy nepočítejte s tím, že bude hned poslouchat na slovo :( musí se s vámi skamarádit a důvěřovat vám. Mějte s nimi trpělivost  a dejte jim čas
majda.jpg
MAJDA
 
Kříženec foxíka, kupírovaný ocásek, je nádherná, aktivní, hravá a strašně milá :) věk asi 1-2 roky. Potřebuje hodně pohybu, děti miluje, ale  potřebuje i usměrnit a vychovat. Zodpovědně si vybírejte naše svěřence, s láskou vám to vrátí :)